Магазин кальянів, який варто протестувати

Живучи у Рівному та гуляючи щоденною вже звичною дорогою, багато хто ловив себе на думці, що хотів б, прийшовши додому, затягнутися хорошим якісним кальяном із яскраво вираженим смаком. Але ж є одна проблема – ви його ще не придбали.

Якщо це дійсно так і ви в пошуках хороших магазинів із кальянами та всіма компонентами до них, вам варто звернутися до інтернет-магазину Dumok, де можна в Рівному купити кальяни.

Компанія орієнтується на якість товару, який продає, а також на найкращий рівень обслуговування. Якщо ви зовсім нічого не тямите у кальянній індустрії, – професійний менеджер пояснить вам все доступною мовою, проведе інструктаж та допоможе вибрати найкращий варіант саме для вас. Більш того, «Димок» надає гарантію на свої товари, а також залюбки поділиться сертифікатами оригінальності та якості продукції, яка є у продажу. А варто зазначити, що асортимент тут немалий:

 • кальяни;
 • вугілля;
 • тютюн;
 • різноманітні ігри;
 • аксесуари – чаші, мундштуки, регулятори жару, щипці, дироколи, колби;

Оглядаючи асортимент магазину, ви будете у захваті від неймовірної кількості товарів, які здивують вас своєю різноманітністю та якістю.

Переваги домашніх кальянів

Багато з мешканців міста знайомі з барами, прийшовши до яких, можна взяти кальян та добре відпочити, не переймаючись побутовим проблемами. Та що робити, коли насолодитися улюбленим димом хочеться прямо зараз, а лаунж-бари не працюють або ж занадто далеко від вас? Тоді вам стане у пригоді кальян, який ви купите додому в «Димку». Цей магазин кальянів у Рівному запропонує вам усі необхідні прилади, щоб ви не турбувалися ні про що надалі. Існує безліч переваг домашнього сеансу кальянокуріння. Серед них такі:

 • у будь-який час дня й ночі ваш кальян при вас;
 • ви самі можете вибирати антураж – улюблена музика, свічки або Led-підсвічування;
 • можна зібрати веселу компанію і сидіти навіть у халаті й капцях;
 • ступінь провітрюваності приміщення контролюєте самі;
 • ніхто не забере кальян «бо кальянник закінчує зміну»;
 • вибирай міні-кальян і бери із собою хоч у турпохід, хоч на Місяць;
 • потрібно тільки раз витратитися на цілий комплект, а потім можна просто докупляти щось за бажанням;

Саме вдома можна повністю насолодитися курінням кальяну, повністю відчути цю таємничу атмосферу, яка перенесе вас у вир позитивних емоцій.

Як правильно вибрати тютюн

Вибираючи комплектуючі до кальяну, потрібно особливу увагу звернути на тютюн, адже він відіграє важливу роль. Перш за все дотримуйтеся кількох простих правил:

 1. Вибираючи смак тютюну, варто звернути увагу на його запах. Він здатний багато про що сказати. Віддавайте перевагу власним уподобанням.
 2. Недосвідченому покупцеві варто звернути увагу на найпопулярніші смаки. До таких відносяться абрикос, диня, яблуко, полуниця та мультифрукт.
 3. Слід враховувати міцність тютюну для кальяну. Вона варіюється залежно від кількості смол та нікотину. Цей показник впливає й на смак.
 4. Необхідно виходити і з мети куріння. Якщо покупець хоче розслабитися, можна сміливо вибирати тютюн з великим вмістом нікотину.
 5. Найкращими смаками для міксування є яблуко й диня. Вони поєднуються практично з будь-яким іншим смаком.

Щоб знайти найбільш прийнятний для вас тютюн, доведеться перепробувати різні смаки у різних виробників, поекспериментувати з міксами та типами забивок, адже тільки так ви віднайдете власний, найкращий рецепт для кальяну.

Добавить комментарий