Від чого залежить вартість буріння свердловини на воду

Від чого залежить вартість буріння свердловини на воду

Від чого залежить вартість буріння свердловини на воду

Власник землі, приватного будинку, котеджу чи підприємства при прийнятті рішення про необхідність буріння скважин «під ключ» повинен для початку задати собі питання: скільки потрібно виділити коштів на виконання цієї роботи – облаштування автономного вододжерела з приямком, насосним обладнанням, гідробаком, супутнім обладнанням. Для цього потрібно врахувати всі складові процесу.

Від чого залежить вартість буріння свердловини на воду

З чого складається вартість буріння скважини

Щоб пробурити свердловину, потрібно виконати підготовчі роботи та закупити необхідне обладнання. На вартість реалізації цього проекту впливають наступні чинники:

  • Гідрогеологічні особливості ділянки, на якій він буде втілюватися в життя. Потрібно буде визначити глибину залягання водоносних горизонтів, потужність і їх характер. Пробурювати свердловину можна на різні глибини – від 8 до 250 м. Кожен водоносний шар має певну твердість. Чим вона вища, тим швидше буде зношуватись інструмент, яким виконується подрібнення породи. Крім того, знижується швидкість буріння.
  • Конструкційні особливості індивідуального вододжерела. Під час вибору варіанту його конструкції потрібно прийняти до уваги об’єм води, потрібний замовнику, діаметр буріння, параметри обсадних труб, варіант виконання фільтра, кількість обсипки, наявність кондукторів – багато факторів, які дозволяють підібрати найбільш доцільний спосіб буріння.
  • Складність виконання робіт. Інколи потрібно працювати в місцях, у яких бурова техніка має обмеження в русі. Це можуть бути заболочені території або ділянки з високим ризиком підтоплення. Це також відображається на остаточній ціні.
  • Вартість насосного обладнання, його монтажу. Насос для свердловини підбирається в залежності від глибини його опуска. Це обладнання вибирають в першу чергу орієнтуючись на компанію-виробника і потужність. Найбільш популярною в Україні є італійська торгова марка Pedrollo, насоси якої встановлюють власники котеджів і підприємств. Також є затребуваними бюджетні моделі китайського виробника Sprut, які купляють переважно власники дач. Також знадобиться гідроакумулятор, який дозволяє заощаджувати ресурс насоса, і захищає стінки свердловини від гідроудару. Потрібно підібрати трубу, по якій вода буде підніматися насосом. Вона може бути пластиковою або металевою. Крім того, знадобиться металевий трос, яким опускатимуть насос і електрокабель для його підключення, фітинги і автоматика.
  • Вартість облаштування приямка. Ця конструкція має вигляд залізобетонних кілець, що мають діаметр 1,0; 1,5; 2,0 м. Також для цієї споруди можна використовувати цеглу чи шлакоблоки.

Вартість робіт – одна із затратних складових буріння свердловини. На сайті poslugy.ua можна отримати більше інформації про виконавців таких робіт, їх ціни і інші умови надання таких послуг.

Звертайтеся до професіоналів, які не будуть включати в кошторис приховані нарахування, завищувати ціни чи вдаватись до інших хитрощів, щоб отримати замовлення і виконати його за найвищими розцінками. На сайті Послуги.UA ви знайдете порядних і надійних спеціалістів, які зможуть надати якісні послуги, гарантуватимуть довговічність роботи свердловини, наявність в ній чистої питної води.

Добавить комментарий